KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Kolizja w Łęcznie. Na miejsce wezwano trzy zastępy straży pożarnej

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w piątek, ok. godz. 16.10 w miejscowości Łęczno. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z Przygłowa, Piotrkowa i Krzewin.

Według formatki, która wpłynęła do stanowiska kierowania KM PSP Piotrków w wyniku zderzenia dwóch samochodów, jedna osoba została poszkodowana. Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu straży (OSP Przygłów) okazało się, że doszło do niegroźnej kolizji. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Działania straży ograniczyły się jedynie do zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Jeden z uczestników kolizji, prawdopodobnie sprawca, uciekł. Policja bada dokładne okoliczności zdarzenia.