KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

#PILNE Wypadek na DK 12 w Przygłowie. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Dwie osoby poszkodowane

Do zdarzenia doszło w piątek, 5 listopada, przed godz.9.00 na krajowej 12 w Przygłowie (na wprost budynku remizy OSP). Doszło tutaj do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym.

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala, w tym jedna śmigłowcem LPR. Ich stan został określony jako ciężki. W tym momencie droga jest całkowicie zablokowana. Policja na miejscu ustala dokładne przyczyny wypadku.Do zdarzenia zadysponowano po dwa zastępy z OSP Przygłów oraz z PSP Piotrków. Strażacy po przybyciu na miejsce musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wykonać dostęp do osoby poszkodowanej. Poszkodowani to mieszkańcy gminy Sulejów.

Do jednej osoby poszkodowanej wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowiec wylądował na boisku OSP Przygłów.