KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Korytnica: Zderzenie czterech aut na DK 12

Wypadek DK 12 Korytnica

Wypadek na DK 12 w Korytnicy (406km 200m). W piątek, 19 listopada, ok. godz.8.20 na krajowej „12” doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem czterech samochodów (dwa dostawcze oraz osobowy i ciężarowy). Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Na miejsce zadysponowano zastęp z OSP Przygłów oraz PSP Piotrków. Na szczęście po przybyciu służb okazało się, że nikt nie został poszkodowany. Zdarzenie wyglądało groźnie, m.in.: samochód ciężarowy znalazł się w rowie. Początkowo ruch został całkowicie zablokowany. Po około godzinie udrożniono prawy pas w kierunku Piotrkowa.

Kolizja DK 12 Korytnica

Aktualizacja: Na czas usunięcia ciężarówki z rowu ponownie zablokowano krajową „dwunastkę”. W czasie tych działań na drogę wysypał się uszkodzony na naczepie towar. Strażacy usuwali go z jezdni. Działania służb zakończono ok. godz.: 14.