KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Kolizja 3 samochodów na DK 12 w Korytnicy

Trzy samochody osobowe zderzył się dziś, 15 czerwca, na krajowej „dwunastce” w miejscowości Korytnica. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16.00 na 406 kilometrze DK 12. Według zgłoszenia jakie wpłynęło do dyżurnego stanowiska kierowania doszło tam do zderzenia trzech samochodów, w wyniku którego ucierpiała jedna osoba. Na miejsce natychmiast wezwano zastęp z OSP Przygłów, PSP Piotrków, Policję oraz ZRM.

Na szczęście okazało się, ze nikomu nic poważnego się nie stało i nikt nie wymagał hospitalizacji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a po zakończonych czynnościach policyjnych usunęli wycieki płynów eksploatacyjnych. Utrudnienia w ruchu trwały nieco ponad godzinę.