KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Kolejne zdarzenie na DW 742

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 10:00 na drodze wojewódzkiej nr 742 na 12 kilometrze pomiędzy miejscowościami Łęczno – Stobnica. Trudne warunki drogowe znów dają o sobie znać. Kierujący samochodem marki toyota corolla wpadł w poślizg. Nie zapanował nad samochodem i wpadł do rowu.

Samochodem podróżowały trzy osoby w tym kobieta w wieku 98 lat. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejsce zadysponowano OSP Przygłów, OSP Stobnica, JRG Piotrków Tryb., ZRM oraz Policję.

Prosimy o ostrożną jazdę!

Na drodze wojewódzkiej nr 742 panują bardzo trudne warunki drogowe. Silny wiatr zdmuchuje na drogę śnieg z pól – tworzą się zaspy. Droga jest bardzo śliska i niebezpieczna. Kierowcy powinni bardzo uważać w czasie jazdy!