KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Samochód wpadł do rowu i uderzył w drzewo

Dzisiaj około godziny 14:30 doszło do niebezpiecznego zdarzenia na DW 742 tuż za miejscowością Łęczno. Kierujący samochodem dostawczym marki mercedes prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i wpadł w poślizg. Wpadł do rowu i uderzył w drzewo.

Jedna osoba została ranna. 54 letnia kobieta doznała lekkich obrażeń – nie wymaga hospitalizacji. Podróżujący samochodem to obywatele Rumunii. Na miejsce zadysponowano OSP Przygłów, OSP Krzewiny, ZRM oraz Policję.

Trudne warunki pogodowe

Obecnie panują bardzo trudne warunki pogodowe. Na drogach jest bardzo ślisko, a niestety nie wszystkie są odśnieżone. Kierowcy narzekają również na zbyt małą ilość piaskarek. W powiecie piotrkowskim odnotowano kilkanaście zdarzeń związanych z warunkami pogodowymi. Strażacy apelują o ostrożną jazdę!

Galeria:

Zdjęcie 1 z 8