KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Zerwany dach remizy OSP oraz budynku gospodarczego w Kłudzicach!

Silne wiatry, które przeszły przez nasz region niestety przyniosły duże szkody w miejscowości Kłudzice. Poszkodowani zostali również Ci, którzy podczas takowych zdarzeń zawsze służą pomocą. Poważnie uszkodzony został dach na remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłudzicach.

Strażacy z Kłudzic zostali zadysponowani do usuwania skutków wiatru na jednym z budynków gospodarczych w swojej miejscowości. Niestety po dojeździe do remizy zastali zerwany dach również na swoim budynku.

Do pomocy miejscowej jednostce natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej: OSP Przygłów (dwa zastępy), OSP Witów, OSP Uszczyn oraz PSP Piotrków.

Strażacy zabezpieczyli zerwane elementy dachu oraz przykryli budynki plandekami. Działania trwały blisko 3 godziny.