KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Zderzenie dwóch samochodów dostawczych na krajowej 12

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11:30 na drodze krajowej numer 12 w miejscowości Przygłów. Zderzyły się dwa samochody dostawcze. Jedna osoba została ranna i przetransportowana do szpitala. Droga w obu kierunkach została całkowicie zablokowana  na czas działań ratowniczych.

Prawdopodobną przyczyną wypadku było niezachowanie odpowiedniej odległości przez kierującego  volkswagenem LT, który uderzył w tył samochodu iveco. Kierowca iveco miał dużo szczęścia, ponieważ nie wpadł w przydrożny głęboki rów otoczony drzewami. Obaj kierowcy podróżowali w kierunku Sulejowa.

Na miejsce wezwano: ZRM, OSP Przygłów (1x), JRG Piotrków Tryb. (2x), Policję oraz zarządce drogi. Działania zakończono około godziny 13:10. Ruch odbywa się już w normalny sposób.

Zderzenie dwóch samochodów dostawczych na krajowej 12 zdjęcia: