KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Pożar budynku mieszkalnego w Poniatowie

Do pożaru doszło dzisiaj około godziny 13:50 na ulicy Szkolnej w Poniatowie. Paliło się wnętrze budynku mieszkalnego. Zgłaszający przekazał informację, iż w budynku mogą znajdować się osoby. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z Przygłowa oraz Piotrkowa Trybunalskiego.

Po przyjeździe na miejsce strażacy w aparatach ochrony dróg oddechowych weszli do płonącego budynku i zaczęli gasić pożar oraz przeszukiwać pomieszczenia. Na szczęście w środku nikt się nie znajdował. Spaleniu uległo większość wyposażenia domu oraz drewniany strop, który częściowo musiał zostać rozebrany.

Na miejsce wezwano 4 zastępy straży pożarnej: OSP Przygłów (1x), JRG Piotrków Tryb. (2x), OSP Uszczyn oraz Policję. Sytuacja została szybko opanowana dzięki czemu uratowano większą część budynku. Przyczyny pożaru na razie nie są znane.

Pożar budynku mieszkalnego w Poniatowie zdjęcia: