KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wypadek w Kole. Kierowca uderzył w drzewo i dachował

Groźne zdarzenie drogowe w miejscowości Koło. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen uderzył w przydrożne drzewo i dachował. Policja podejrzewa, że był pijany.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 17 na drodze powiatowej nr 1913E, tuż na wysokości strażackiej remizy w Kole. Kierowca samochodu osobowego uderzył w drzewo, owinął się wokół niego i dachował. Do przyjazdu straży pożarnej pozostawał w pojeździe. Niezbędne była ewakuacja mężczyzny przy pomocy narzędzi hydraulicznych.

Jak zeznali świadkowie zdarzenia kierujący samochodem osobowym marki volkswagen wzbudził ich zainteresowanie dziwnym zachowaniem. Styl jazdy wskazywał na to, że może być pod wpływem alkoholu. Świadkowie zgłosili ten fakt na policję. Po kilku minutach jazdy kierowca spowodował wypadek.

Na miejsce natychmiast zadysponowano OSP Przygłów, PSP Piotrków, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Piotrkowie.