KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Podwłodzimierzów: Samochód wpadł do rowu

Dzisiaj około godziny 15.20 doszło do kolizji na drodze wojewódzkiej nr 742 pomiędzy Przygłowem, a Łęcznem na wysokości Powłodzimierzowa. Kierująca samochodem osobowym marki toyota yaris z niewiadomych przyczyn wjechała w przydrożny rów i uderzyła w betonowy przepust. Na szczęście 60 – letniej kobiecie nic poważnego się nie stało.

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy z OSP Przygłów, dwa z PSP Piotrków, Policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia podróżująca kobieta była już poza pojazdem. W pierwszych minutach pomocy udzieliła jej mieszkanka Powłodzimierzowa.

Strażacy po dojeździe na miejsce przeprowadzili wywiad z podróżującą i do przyjazdu zespołu medycznego udzielali kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zabezpieczyli również miejsce zdarzenia, odłączyli dopływu prądu w pojeździe i pomogli w usunięciu samochodu z rowu. Akcja trwała około godziny. Kobieta nie wymagała hospitalizacji.

Podwłodzimierzów DW 742 – samochód wpadł do rowu