KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Włodzimierzów: Samochód uderzył w powalone drzewo na DW 742

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek, 7 kwietnia, przed godz. 23. w miejscowości Włodzimierzów. Pod wpływem silnego wiatru drzewo powaliło się na drogę wojewódzką nr 742 (ul. Łęczyńska). Uderzył w nie nadjeżdżający samochód osobowy.

Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z OSP Przygłów. Strażacy otrzymali zgłoszenie o powalonym drzewie, które tarasuje ulicę Łęczyńską. Dodatkowo, jak okazało się po przybyciu na miejsce zdarzenia, w to drzewo uderzył nadjeżdżający samochód osobowy. Doszło do uszkodzenia przedniej części samochodu, w tym m.in. chłodnicy, która rozszczelniła się i spowodowała wyciek na jezdnię.

Strażacy usunęli powalone drzewo oraz plamę płynu chłodniczego z jezdni. Na czas działań droga była całkowicie zamknięta. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.