KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Śmiertelny wypadek w Nowej Wsi. Nie żyje 20-letni mężczyzna.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj (06.07) na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Przygłów – Koło. Kierujący samochodem osobowym, 20 letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo.

Strażacy zadysponowani na miejsce zastali osobę zakleszczoną w pojeździe. Konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. Po ewakuacji mężczyzny ratownicy przystąpili do resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Niestety pomimo długiej reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu.

Na miejsce zadysponowano po dwa zastępy z OSP Przygłów i JRG Piotrków Tryb., Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejscu Policja badała dokładne okoliczności wypadku.

Wypadek w Nowej Wsi

Zdjęcie 1 z 11