KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Pożar budynku w Sulejowie. Na miejscu straż pożarna i policja.

Do pożaru doszło dzisiaj tuż przed godziną 22 w Sulejowie na ul. Targowej. Sąsiedzi zauważyli wydobywający się dym z okien i zgłosili zdarzenie do straży pożarnej. Przekazali informację, iż w budynku może znajdować się osoba.

Z chwilą przybycia na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej, pożarem objęte było wnętrze obiektu. Równocześnie z działaniami gaśniczymi, przeszukiwano pomieszczenia. Na szczęście w środku nikt się nie znajdował!

Pożar został szybko opanowany. Strażacy sprawnie ugasili rozprzestrzeniający się ogień. W budynku znajdowała się również butla gazowa, która po wyniesieniu została schłodzona.

Na miejsce zadysponowano: OSP Przygłów – dwa zastępy, JRG Piotrków – jeden zastęp, OSP Sulejów – jeden zastęp oraz Policję.