KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Poniatów – kolizja trzech samochodów

Dzisiaj około godziny 06:10 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego na DK 12 w miejscowości Poniatów. Po dojeździe służb na miejsce zdarzenia okazało się, iż jest to kolizja trzech samochodów w tym: dwa samochody osobowe skoda fabia i volkswagen passat oraz ciężarowy mercedes. 

Pierwsza informacja, która wpłynęła na stanowisko kierowania mówiła o kolizji czterech pojazdów. Wszystkie samochody znajdowały się na poboczu jezdni, a podróżujący byli poza pojazdami. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Utrudnienia w ruchu na Dk 12 trwały około 40 minut.

Przyczyny kolizji na miejscu ustalała policja. Najprawdopodobniej kierujący ciężarowym mercedesem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył poprzedzającego go samochodu.

Na miejsce wezwano: JRG Piotrków Tryb., OSP Przygłów, ZRM oraz Policję.