KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Podczas grillowania zapaliła się butla z gazem

Dwa zastępy straży pożarnej interweniowały we Włodzimierzowie przy ulicy Kubusia Puchatka, gdzie na jednej z posesji doszło do pożaru butli w trakcie grillowania. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do wybuchu butli gazowej. Na szczęście przybyli na miejsce zdarzenia strażacy nie potwierdzili wstępnego zgłoszenia.

Prawdopodobnie doszło do rozszczelnienia przewodu z gazem, który zaczął się palić. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mieszkańcy sami ugasili ogień jeszcze przed przybyciem służb. Przybyli strażacy z OSP Przygłów i PSP Piotrków zabezpieczyli butlę z gazem oraz skontrolowali jej temperaturę. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 lipca tuż przed godz. 16:00.

Pamiętajcie o kontroli urządzeń gazowych!