KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Niebezpieczny wypadek na Korytnicy – cztery osoby ranne

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 18 na drodze krajowej nr 12 w Korytnicy. Cztery osoby w tym dwoje dzieci zostały przetransportowane do szpitala w Piotrkowie Tryb. Zderzyły się cztery samochody: Fiat Seicento (23-letni kierowca z Piotrkowa), Audi (41-letnia kierująca z woj. świętokrzyskiego), Skoda Octavia (27-letni kierowca z Opoczna) i Lancia, którą podróżowało małżeństwo z dwójką dzieci w wieku 10 i 13 lat. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Ruch przez kilka godzin był całkowicie zablokowany. Policja ustalała przyczyny wypadku. Do zdarzenia zadysponowano jeden zastęp z naszej jednostki oraz dwa z JRG Piotrków Tryb.

Galeria:

Zdjęcie 1 z 16

Fot.:Katarzyna Rytych