KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Kolejny wypadek na DK 12

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 17 na drodze krajowej 12 w miejscowości Poniatów. Zderzył się samochód ciężarowy z osobowym. W zdarzeniu ucierpiała kobieta kierująca Fiatem Seicento, która została ewakuowana z pojazdu przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Z ogólnymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Piotrkowie Tryb. Świadkowie relacjonują, iż kobieta z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas wprost pod samochód ciężarowy. Na miejscu Policja ustalała szczegółowe przyczyny wypadku.

Utrudnienia na drodze trwały około 2 godzin. Na miejscu działał jeden zastęp z naszej jednostki oraz dwa z JRG Piotrków Tryb. Strażacy ewakuowali kobietę oraz zabezpieczyli pojazdy i wyciekające płyny eksploatacyjne.