KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Nasi strażacy wezwani do kolejnych powalonych drzew i złamanych gałęzi

Strażacy wezwani do kolejnych powalonych drzew i złamanych gałęzi. Przed godz. 19.00 otrzymaliśmy wezwanie na ul. Przygłów Las. Na miejsce udały się nasze dwa zastępy.

Strażacy usunęli dwa powalone drzewa na drogę, uniemożliwiające przejazd, oraz wycięli kilka zwisających gałęzi. Uszkodzeniu uległ również nieczynny słup betonowy.W tej chwili droga jest przejezdna natomiast wzmagający się wiatr może powodować kolejne zagrożenia. Prosimy o ostrożność, szczególnie podczas przejazdów w obszarach leśnych.

Kolejne ostrzeżenia!

Uwaga! Na teren pow. piotrkowskiego wydano kolejne ostrzeżenie stopnia 1 (prawdopodobieństwo wystąpienia 80%). Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 90 km/h, z północnego zachodu (źródło IMGW-PIB).