KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

#Interwencje: pochylone drzewa nad drogą wojewódzką nr 742 oraz usunięcie gniazda os

Dzisiaj nasza jednostka została wezwana do dwóch zdarzeń wymagających interwencji. Usunęliśmy zagrażające drzewa pochylone nad drogą wojewódzką nr 742 oraz gniazdo os z budynku gospodarczego w Zalesicach Koloni.

Pierwsza interwencja dotyczyła pochylonych dwóch drzew nad drogą wojewódzką nr 742 w miejscowości Włodzimierzów. Drzewa stwarzały zagrożenie w ruchu jezdnym i pieszym. Na miejsce zostaliśmy zadysponowani tuż przed godziną 9 rano.

Usunięcie gniazda os

Kolejna interwencja dotyczyła gniazda os w budynku gospodarczym w miejscowości Zalesice Kolonia. Gniazdo zostało „odcięte” od konstrukcji budynku, a owady wypuszczone do pobliskiego lasu. Strażacy na miejsce udali się w godzinach wieczornych.

Widzisz zagrożenie? Zgłaszaj pod numer alarmowy 998!