KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Barkowice: Niebezpiecznie pochylone drzewo

#ALARM 34/2022

Do zdarzenia zostaliśmy zadysponowani w piątek, 18 lutego, o godz. 11.00. W miejscowości Barkowice na jednej z posesji drzewo złamało się i zagrażało budynkowi gospodarczemu. Na szczęście oparło się o inne drzewo dzięki czemu nie uszkodziło budynku.

Na miejsce zadysponowano OSP Przygłów, OSP Barkowice oraz PSP Piotrków. Strażacy przy pomocy drabiny mechanicznej wycięli zagrażające konary. Prace wykonywane był pod nadzorem patrolu Policji.

UWAGA: kolejne alerty wydano na region piotrkowski. Dziś i jutro (18/19.02) przewiduje się wystąpienie silnych wiatrów. Prosimy zachować ostrożność, zabezpieczyć wolnostojące rzeczy oraz nie zatrzymywać się pod drzewami. Możliwe przerwy w dostawie prądu. Warto zabezpieczyć się w agregaty prądotwórcze.