KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Zagrożenie w Szkole Podstawowej we Włodzimierzowie

Zagrożenie w Szkole Podstawowej we Włodzimierzowie. Oderwał się wyłaz dachowy od konstrukcji dachu. Na miejscu działał jeden zastęp z OSP Przygłów. Strażacy weszli na dach budynku i usunęli zagrożenie.

Do zdarzenia nasza jednostka została zadysponowana dzisiaj około godziny 9:15. Pracownicy placówki zauważyli oderwany wyłaz dachowy, który leżał na skraju dachu i mógł spaść. Wyłaz oderwał się od konstrukcji dachu pod wpływem silnych wiatrów.

Strażacy usunęli zagrożenie w Szkole Podstawowej we Włodzimierzowie

Działania w Szkole Podstawowej w Przygłowie

Pracownicy zabezpieczyli teren i zgłosili zagrożenie do straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce strażacy weszli na dach budynku. Zabezpieczyli się linami i przymocowali wyłaz na swoje miejsce. Skontrolowali również pozostałe wyłazy dachowe. Działania trwały około 40 minut.