KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wypadek na Dk 12 we Włodzimierzowie

Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 10:00 na krajowej dwunastce na wysokości miejscowości Włodzimierzów. Ranne zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala w Piotrkowie Tryb. Zderzyły się dwa samochody: osobowy z dostawczym.

Z relacji świadków wynika, iż przed samochodem osobowym w niedozwolonym miejscu przechodził pieszy. Kierowca chcąc uniknąć zderzenia z pieszym zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod samochód ciężarowy. Kierowca scanii zjechał możliwie na pobocze, jednak zderzenie było nieuniknione.

Dwie osoby z samochodu osobowego zostały przewiezione do szpitala i są pod opieką lekarzy. Krajowa dwunastka na czas działań służb ratowniczych była całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez miejscowość Łęczno. Nasi strażacy po przekazaniu miejsca zdarzenia zarządcy drogi udali się do bazy.

Galeria:

Zdjęcie 1 z 4

 

Fot.: M. Kępska