KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Pożar samochodu pomiędzy Przygłowem, a Łęcznem

Do pożaru doszło w poniedziałek (24 maja) około godz. 7:40 na drodze wojewódzkiej nr 742 pomiędzy Przygłowem, a Łęcznem. Na miejsce zadysponowano OSP Przygłów i PSP Piotrków.

Po przybyciu na miejsce zastępów straży pożarnej, pojazd objęty był już całkowicie ogniem. Strażacy przystąpili do gaszenia samochodu marki renault scenic. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Ze względu na prowadzoną akcję gaśniczą, ruch na DW 742 zablokowany był przez blisko godzinę.

Dwa spalone samochody w ciągu doby na terenie powiatu piotrkowskiego

Do podobnego zdarzenia doszło w niedzielny wieczór, 23 maja, na terenie gminy Wolbórz. Na drodze do Proszenia w okolicy hotelu „Górski” spłonął osobowy mercedes S320. W obu przypadkach prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.