KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Pożar garażu z samochodem w Barkowicach Mokrych

Dzisiaj przed godz. 1 w nocy, strażacy otrzymali informację o pożarze wolnostojącego garażu w Barkowicach Mokrych na ul. Działkowej. Garaż w całości objęty był pożarem. Wewnątrz palił się samochód oraz narzędzia. Spaleniu uległa również przyczepa kempingowa, która stałą tuż obok budynku.

W pierwszej kolejności strażacy skupili się na ugaszeniu samochodu stwarzającego największe zagrożenie. Budynek zawalił się, a strażacy musieli odkryć konstrukcje dachu w celu dogaszenia niedostępnych miejsc. Działania zakończyły się około godziny 3:30.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z naszej jednostki oraz po jednym z OSP Barkowice Mokre i JRG Piotrków Tryb. Przyczyny powstania pożaru ustala Policja.

Galeria:

Zdjęcie 1 z 34