KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Pożar budynku mieszkalnego przy ul. Stromej w Piotrkowie

Do pożaru doszło w sobotę (20 czerwca) tuż przed północą przy ulicy Stromej w Piotrkowie. Palił się dwukondygnacyjny budynek mieszkalny. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Na miejsce wezwano trzy zastępy straży pożarnej z Piotrkowa i jeden z Przygłowa.

Ogień pojawił się na poddaszu budynku tuż przed północą. Niestety konieczne było częściowe rozebranie dachu w celu zlokalizowania pożaru. Po około godzinnej akcji niebezpiezeństwo całkowicie zażegnano.

W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Piotrkowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygłowie. Ogień sprawnie ugaszono. Wskutek pożaru na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Pożar przy ul. Stromej w Piotrkowie. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej.

Pożar w Piotrkowie ul. Stroma