KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Podwłodzimierzów: Samochód osobowy zderzył się z jeleniem

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę, 31 października, przed godz. 18.00 na drodze wojewódzkiej nr 742 pomiędzy Włodzimierzowem, a Łęcznem.

Na odcinku drogi (3km 700m) samochód osobowy zderzył się z przebiegającym przez jezdnię jeleniem. Zwierzę nie przeżyło potrącenia. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Na szczęście nic im się nie stało. W wyniku zderzenia pojazdu ze zwierzęciem doszło do rozległego wycieku płynów eksploatacyjnych. Na miejsce wezwano zastęp z naszej jednostki. Strażacy po przybyciu na miejsce usunęli plamę na blisko 30-metrowym odcinku jezdni. Zabezpieczyli również pojazd m.in. odłączyli akumulator. Na czas działań prawy pas w kierunku Włodzimierzowa był zablokowany. W tej chwili droga jest już całkowicie przejezdna.