KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Korytnica: Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Dziś kilka minut przed godziną, 16 doszło do wypadku na DK 12 na wysokości miejscowości Korytnica. Samochód osobowy zderzył się z autobusem linii Piotrków – Sulejów. Na szczęście w groźnie wyglądającym wypadku nikt nie ucierpiał.

Kierujący samochodem osobowym, obywatel Ukrainy z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w nadjeżdżający autobus. Następnie wypadł z krajowej 12 i uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem osobowym podróżowała jedna osoba, natomiast autobusem kierowca oraz jeden pasażer.

Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał, a ruch został przywrócony po niespełna godzinie od zdarzenia. Na miejsce wezwano 2 zastępy z OSP Przygłów, 2 z PSP Piotrków, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.