KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Kolonia Witów: Śmiertelny wypadek. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik.

We wtorek, 14 września, przed godz. 17.00 doszło do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Podczas prac na jednej z posesji w miejscowości Kolonia Witów traktor przewrócił się do góry kołami przygniatając kierowcę. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Niestety ciągnik bez kabiny stał się śmiertelną pułapką dla obsługującego go mężczyzny. Na miejsce natychmiast zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, policję oraz trzy zastępy straży pożarnej (OSP Przygłów i PSP Piotrków). Niestety, okazało się, że obrażenia jakie odniósł traktorzysta są zbyt poważne i nie udało się go uratować. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają przyczyny wypadku, w którym zginął rolnik.