KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Kłudzice: wypompowanie wody z jezdni [AKTUALIZACJA]

W dniu dzisiejszym nasza jednostka została zadysponowana również do miejscowości Kłudzice, gdzie woda znów dała o sobie znać. Zalana droga powiatowa to częsty problem w tej miejscowości. Przepompowano około 400 000 tys litrów wody dzięki czemu przejazd jest bezpieczny oraz nie są zalewane przyległe gospodarstwa. Na miejscu działały jednostki z Kłudzic, Przygłowa i Krzewin. Aktualne warunki atmosferyczne mogą przyczynić się do powtórzenia sytuacji.

[AKTUALIZACJA]

We wtorek 21 lutego od godzin porannych woda ponownie pojawiła się na drodze. Na miejscu działają jednostki z Przygłowa i Kłudzic. Przepompowano około 500 000 tys. litrów wody przy pomocy trzech pomp.

 

Galeria:

Zdjęcie 1 z 10