KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Zawody sikawek konnych i przenośnych w Przygłowie – ZAPISY

Aktualizacja 30.08.2022r.: Z przyczyn niezależnych od organizatora termin zawodów zostaje przesunięty na 2 października 2022r.. Początek o godz. 13.30. Start drużyn godz. 14.00. Za niedogodności przepraszamy.

XII Powiatowe Zawody Sikawek Konnych i Przenośnych odbędą się 2 października 2022 r. na boisku sportowym OSP Przygłów. Serdecznie zapraszamy do zapisów drużyn. Na zgłoszenia czekamy do 20 września.

Po raz kolejny jednostka OSP Przygłów organizuje zawody sikawek konnych i przenośnych, których głównym celem jest pokazanie dawnych technik gaszenia pożarów.  Na miejscu będzie można podziwiać stuletnie sikawki konne i przenośne oraz stroje z epoki.

Do udziału w zawodach zapraszamy szczególnie jednostki OSP posiadające ten dawny sprzęt. Jeśli drużyna nie posiada takiego sprzętu, a chce wystartować w zawodach to zostanie on udostępniony przez naszą jednostkę.

Tegoroczne zawody powiatowe będą przygotowaniem do pierwszych zawodów wojewódzkich, które odbędą się na boisku OSP Przygłów w 2023 roku!

Zapraszamy również firmy, instytucje lub osoby prywatne do włączenia się w organizację lub sponsoring zawodów. Wszelkich informacji udzielimy telefonicznie pod numerem telefonu +48 722 126 533 lub wiadomość e-mail osp@przyglow.net.

Regulamin zawodów oraz karta zgłoszeniowa dostępna w załączniku: Regulamin Sikawki 2022 Udział drużyn/drużyny prosimy potwierdzić do 20 września: telefonicznie +48 722 126 533 lub wiadomość e-mail osp@przyglow.net. Wypełnione karty zgłoszeniowe prosimy przekazać organizatorom w dniu zawodów.

Zawody rozpoczną się o godz. 13.30. Przewidywany start drużyn godz. 14.00.