KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Zapraszamy na spotkanie ze służbami mundurowymi

Fot.: https://pixabay.com/pl/users/geralt-9301/

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne spotkanie z przedstawicielami służb mundurowych, które odbędzie się w środę, 26 czerwca, o godzinie 18:00 w sali OSP Przygłów.

Na miejscu przedstawiciele straży pożarnej, WOPR, Nadleśnictwa Piotrków oraz policji omówią bezpieczne zachowania podczas wakacji m.in. na obszarach wodnych i leśnych.

Pogadanki: Bezpieczne wakacje

Spotkanie pn. „Bezpieczne wakacje” przeznaczone jest dla członków MDP, harcerzy oraz wszystkich chętnych mieszkańców gminy Sulejów i powiatu piotrkowskiego. Szczególnie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Jest to również przygotowanie naszej młodzieży do obozu MDP, który odbędzie się w ostatnim tygodniu sierpnia.

Na miejscu odbędą się prelekcje, pogadanki, pokaz sprzętu strażackiego i WOPR, pokaz gaszenia płonącego oleju oraz wspólne ognisko (kiełbaski we własnym zakresie). Spotkanie z przedstawicielami służb ma na celu przypomnienie jak bezpiecznie zachowywać się podczas nadchodzących wolnych dni.