KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Zapisy na szkolenie z zakresu gaszenia pożarów zewnętrznych

W miesiącu marzec planujemy zorganizować warsztaty szkoleniowe z zakresu gaszenia pożarów zewnętrznych pod okiem znakomitych instruktorów z grupy SNEP, znanych i cenionych na arenie międzynarodowej.

Na ten moment zbieramy grupę chętnych strażaków, chcących poznać techniki gaszenia pożarów inne niż stosowane do tej pory. Wykorzystanie narzędzi ręcznych, małych pomp, map i minimalnej ilości wody do ugaszenia otwartego pożaru to główne tematy przewodnie scenariuszy jakie będziemy ćwiczyć.

Chcemy być jak najlepiej przygotowani do gaszenia pożarów obszarów leśnych, a takie ćwiczenia w dużej mierze się do tego przyczynią.

Szkolenie jest płatne. Ilość miejsc ograniczona. Więcej szczegółowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 722 126 533 lub w wiadomości prywatnej na facebook pod linkiem https://www.facebook.com/ospprzyglow/

Tak ćwiczy SNEP