W poniedziałek, 23 września, wezwano nas do Włodzimierzowa gdzie na jednej z posesji zgłoszono zagrażające upadkiem drzewo. Nasi strażacy potwierdzili niebezpieczeństwo.
Zgłoszenie o zagrażającym drzewie otrzymaliśmy kilka minut przed godziną 13:00. Po dojeździe na miejsce zastaliśmy pochylone, uszkodzone drzewo. Zagrażało upadkiem na ulicę Zieloną oraz przyległy budynek gospodarczy.
Strażacy podjęli decyzję o całkowitym wycięciu drzewa. W tym celu poprosili na miejsce drabinę z JRG Piotrków Tryb. oraz patrol policji. Działania służb trwały do godziny 15:30.

Czytaj więcej:
Pomoc w otwarciu mieszkania w Przygłowie
Usunięcie pokolizyjnej plamy na DK 12
Pożar w Poniatowie