KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Wspieramy Leonka w walce z SMA!

Leon Grzywa z Łodzi cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Chłopiec potrzebuje leku za 9,5 mln złotych. Tą ogromną kwotę postanowili pomóc zebrać strażacy poprzez wykonywanie „chellengu” polegającego na rozbiciu 5 balonów oraz nominację kolejnych jednostek. Na konto fundacji strażacy wpłacają również dobrowolną kwotę.

Do takiego zadania zostaliśmy nominowani przez kolegów z OSP Błogie (gm. Mniszków). Oczywiście podjęliśmy się wykonania zadania i wykonaliśmy go w iście strażackim stylu. Całość można obejrzeć na poniższym filmiku. My nominujemy do wykonania jednostki: OSP Kłudzice, OSP Uszczyn, OSP Srock oraz KGW Nowa Wieś.

Treść zadania

SMAsh SMA dla Leosia

Leoś choruje na SMA typu 1 , terapia genowa potrzebna jak najszybciej , niestety bardzo kosztowna. Potrzeba aż 9 milionów złotych. Potrzebne wszystkie ręce na pokładzie aby pomóc naszemu walecznemu Lewkowi. Zaczynamy zabawę, miażdżymy SMA. ZASADY: Nominowani nadmuchany balon rozbijają nogą (minimum 5 balonów) , jeśli ich nie macie nic nie szkodzi… mogą być jajka ( ale tu trudniej rozbijamy w dłoni). Na wykonanie zadania jest 48 godzin. Za wykonanie zadania nominowani wpłacają dowolny datek na specjalną skarbonkę Leosia oraz nominują kolejnych.
Za nie wykonanie zadania będzie kara 30 zł. http://www.siepomaga.pl/chelleng1