KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Włodzimierzów: Kolizja przed przejściem dla pieszych

We wtorek 7 marca po godzinie 12, w miejscowości Włodzimierzów, zderzyły się dwa samochody osobowe. Do zdarzenia doszło na ul. Łęczyńskiej, tuż przed przejściem dla pieszych.

Jak wynika z ustaleń policji, jadący ulicą Łęczyńską kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych na wysokości szkoły. W momencie, gdy pieszy zdążył zejść z jedni, w jego tył uderzył inny pojazd. Podróżujące autami osoby nie odniosły żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Jedna z nich wymagała interwencji ratowników medycznych, jednak nie było potrzeby jej hospitalizacji.

Na miejsce, oprócz zespołu ratownictwa medycznego oraz policji, zadysponowano jeden zastęp z naszej jednostki. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz usunęli plamę płynów eksploatacyjnych. Utrudnienia w ruchu trwały blisko trzy godziny.