Warning: include(/66740): failed to open stream: No such file or directory in /home/server538294/ftp/migracja/77.55.252.22/public_html/ospprzyglow/wp-includes/class-wp.php on line 786

Warning: include(): Failed opening '/66740' for inclusion (include_path='.:/home/server538294/ftp') in /home/server538294/ftp/migracja/77.55.252.22/public_html/ospprzyglow/wp-includes/class-wp.php on line 786
VII Festiwal Nauk Technicznych w piotrkowskiej "Budowlance" ze strażackim akcentem - KSRG OSP Przygłów

KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

VII Festiwal Nauk Technicznych w piotrkowskiej „Budowlance” ze strażackim akcentem

We wtorek, 21 marca, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się VII Festiwal Nauk Technicznych.

Młodzież z Piotrkowa i okolic mogła zapoznać się z kierunkami oraz zainteresowaniami uczniów piotrkowskiej „Budowlanki”. Wśród nich byli: sportowcy, artyści, malarze, muzycy, a także strażacy z ochotniczych straży pożarnych z naszego regionu. Wśród tych ostatnich znalazł się członek naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej dh Mateusz Pajączkowski, który zaprezentował swoją pasję do pożarnictwa.

Uczniowie mogli poznać podstawy wiedzy pożarniczej, uczestniczyć w konkursie pożarniczym, przymierzyć ubranie strażackie i doświadczyć ile kilogramów strażak nosi podczas akcji ratowniczo – gaśniczych.