Uwaga: mocno powieje w naszym powiecie. 3 stopień zagrożenia!

Ostrzeżenie metereologiczne wydane na teren powiatu piotrkowskiego brzmi groźnie. Przewiduje się burze z gradem oraz wiatr sięgający 120km/h. Na nasz rejon wydano 3 stopień zagrożenia meteorologicznego.

Prosimy o poważne potraktowanie poniższego ostrzeżenia. Tak jak pisaliśmy wczoraj na naszym profilu facebookowym: w dniu dzisiejszym występuje 3 stopień zagrożenia meteorologicznego. Dawno nie było tak dużego stopnia zagrożenia.

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 30-40mm oraz porywami wiatru nawet do 120km/hℹ

źródło:imgw

Prawdopodobnieństwo: 85%
Stopień zagrożenia: 3

Strażaków z całego powiatu prosimy o sprawdzenie sprzętu potrzebnego do usuwania skutków wichury oraz pełną gotowość, aż do godzin porannych w poniedziałek! To może być dla nas ciężka, pracowita noc.

Nie chcemy straszyć, ale tak niekorzystnej prognozy i zgodności modeli pogodowych nie było już dawno❗Uważajcie na siebie❗