KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka [ZAPISY]

Serdecznie zapraszamy do zapisów na pierwszy turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w dniu 1 czerwca w sali OSP Przygłów od godziny 9.00.

Turniej ten został objęty patronatem Pani Doroty Jankowskiej – Burmistrz Sulejowa oraz Pana Szymona Leszto – Radnego Rady Miejskiej w Sulejowie. Zagramy o nagrody oraz puchary! Przewidziane są trzy kategorie rozgrywkowe. Pierwsza dla członków MDP (powyżej 10 roku życia), druga dla członków DDP (do 10 roku życia) oraz trzecia tzw. „OPEN” dla rodziców oraz członków OSP 18+.

Pierwszy turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka!

Na miejscu oprócz turnieju dostępny będzie grill i popcorn, pokaz sprzętu i wyposażenia OSP, zwiedzanie izby pamięci, zdjęcia na strażackiej ściance oraz zabawy wodne. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów oraz sponsorów:

  1. Ochotnicza Straż Pożarna w Przygłowie,
  2. Sklep EDEN Przygłów Las,
  3. Bar 10-tka.

Zapisy dostępne są pod linkiem: https://forms.gle/YxUMFnbzp9bE1iCy6