KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Tragiczny bilans Świąt na drogach powiatu piotrkowskiego

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie były spokojne na drogach naszego regionu. Na terenie gminy Sulejów doszło do dwóch tragicznych wypadków w którym śmierć poniosło m.in. miesięczne niemowle. Oficjalne stanowisko w sprawie tych wypadków przekazała Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawiamy je poniżej.

Do dwóch tragicznych w skutkach wypadków doszło w ostatnich dniach na terenie gminy Sulejów. Policjanci apelują o rozwagę!

 W Wigilię Bożego Narodzenia kilka minut przed godzina 18.00 na drodze krajowej numer 12 kierujący oplem 49-latek potrącił pieszego idącego ulicą. 64-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierujący oplem był trzeźwy. Drugi z wypadków miał miejsce w pierwszy dzień Świąt około godziny 15.10 pomiędzy miejscowościami Koło i Przygłów. Jadący toyotą 25-latek najechał na zwierzynę leśną, która wybiegła z pobocza, a następnie odbił w lewo i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie pasażerki pojazdu 24-latka i niespełna roczna dziewczynka. Kierujący w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Tryb