Świąteczna „PAKA” od harcerza i strażaka [2022]

Zakończyliśmy III edycję świątecznej zbiórki pod nazwą „Świąteczna PAKA od harcerza i strażaka”. W tym roku zebraliśmy 200 kilogramów produktów spożywczych oraz chemicznych!

Zbiórka trwała od 15 do 19 grudnia, kiedy to strażacy i harcerze odebrali dary z punktów zbiórki. Były to sklepy z terenu gm. Sulejów (pełna lista znajduje się poniżej artykułu). Paczki otrzymaliśmy również od Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim oraz Pani Doroty Jankowskiej – radnej powiatu piotrkowskiego.

W środę 21 grudnia, produkty zostały przekazane osobom potrzebującym. Pomocą zostały objęte rodziny z miejscowości Przygłów, Włodzimierzów, Barkowice oraz Łęczno. Wytypowane zostały przy współpracy sołtysów, mieszkańców oraz pedagogów. W tym roku wsparciem objęliśmy 10 rodzin!

Dziękujemy za kolejną owocną zbiórkę żywności, dzięki której mogliśmy wesprzeć potrzebujące osoby z terenu gm. Sulejów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję oraz tym, którzy bezinteresownie przekazali dary do oznaczonych pudełek.

Lista sklepów współpracujących podczas III edycji świątecznej zbiórki:

Włodzimierzów
-SP im. Przyjaciół Przyrody we Włodzimierzowie,