KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Strażackie 9,98 w Meszczach

Słońce, piękne okoliczności przygody i mnóstwo ruchu…. to wszystko towarzyszyło podczas IV Strażackiego 998, które odbyło się 2 czerwca w lasach Leśnictwa Meszcze (gmina Moszczenica) .

Nie mogło tam zabraknąć silnej ekipy z KSRG OSP Przygłów! Trasa biegowo – rowerowa prowadziła przez lasy Nadleśnictwa Meszcze. W tej sportowej zabawie wzięły udział całe rodziny. Organizatorzy zapewnili dla wszystkich, medale, poczęstunek, wodę mineralną, a dla najlepszych nie zabrakło nagród rzeczowych.

Dzięki rzeszy sponsorów wśród startujących rozlosowano upominki. Podczas tej edycji zbierano pieniądze na pomoc w leczeniu 8-miesięcznej dziewczynki zmagającej się z chorobą nowotworową – Zuzi Kani.

Organizatorami wydarzenia byli: OSP w Moszczenicy, PSP w Piotrkowie Trybunalskim, Nadleśnictwo Piotrków, Gmina Moszczenica, Powiat Piotrkowski, Harcerze z 86 PDH Knieja, OSP w Kosowie.

Wydarzenie to dofinansowane było z Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. Organizatorom gratulujemy tak świetnie zorganizowanego wydarzenia. Do zobaczenia na trasie za rok!

Fot. Marta Rytych