Przygłów: Pożar samochodu osobowego

Przygłów: Pożar samochodu osobowego. Pojazd znajdował się na drodze gminnej na ul. Topolowej. Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 15 września, kilka minut przed godz. 14.

Do pożaru zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z OSP Przygłów oraz PSP Piotrków. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpili do działań gaśniczych. Pożar powstał w komorze silnika. Dzięki szybkiej interwencji nie rozprzestrzenił się na pozostałą część pojazdu.

Pożar samochodu w Przygłowie

Strażacy podali jeden prąd gaśniczy oraz skontrolowali komorę silnika jak i pozostałą część samochodu kamerą termowizyjną. Na ten moment nie są znane przyczyny powstania pożaru. Na szczęście nikt w nim nie ucierpiał.

Na czas działań droga była całkowicie zablokowana. Gaszenie pojazdu trwało około 30 minut.