KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Prosimy o wsparcie dla dzieci z Ukrainy

#Uwaga! Prosimy o wsparcie dzieci z Ukrainy przebywające na terenie gminy Sulejów. Prosimy o włączenie się w zbiórkę żywności. Otrzymaliśmy prośbę od rodzin z Ukrainy przebywających na terenie gminy Sulejów. Głównie są to matki z dziećmi.
 
Pierwsza zebrana przez nas paczka dotarła już do rodzin. W tym momencie otrzymaliśmy listę najpotrzebniejszych produktów, które chcemy zebrać. Są to:
– mleko,
– ser żółty,
– ziemniaki,
– masło,
– olej,
– kasza gryczana,
– soki,
– kiełbasa,
– przyprawy,
– ręczniki kuchenne,
– papier toaletowy,
– woda,
– groszek,
– kukurydza,
– majonez,
– warzywa.
 
Zbieramy tylko produkty z powyższej listy. Jest to lista przygotowana na podstawie aktualnych potrzeb. Wspieramy bezpośrednio ukraińskie rodziny, zamieszkujące na terenie gminy Sulejów, które uciekły przed wojną. Żywność zbierana będzie od wtorku (26 kwietnia) do czwartku (28 kwietnia) w godzinach 18.00 – 20.00 w remizie OSP Przygłów.
 
Uwaga! Potrzebny jest również olej opałowy, jeśli ktoś z Państwa może pomóc w tej sprawie bardzo prosimy o kontakt!
 
W razie pytań pozostajemy pod numerem telefonu + 48 722 126 533.