KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Pożar samochodu we Włodzimierzowie

Do groźnego pożaru doszło we wtorek, 10 stycznia, około godziny 18:00 w miejscowości Włodzimierzów. Na ulicy Kasztanowej zapalił się samochód osobowy którym podróżowały dwie osoby. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego Stanowiska Kierowania KM PSP Piotrków około godziny 18:00. Na miejsce natychmiast zostały zadysponowane dwa zastępy straży pożarnej z OSP Przygłów i PSP Piotrków. Strażacy po przybyciu na miejsce zastali palący się samochód. Ogień wydobywał się z dolnej części komory silnika.

Pożar samochodu Włodzimierzów

Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia palącego się samochodu. Następnie kontrolowali temperaturę przy pomocy kamery termowizyjnej. Dzięki szybkiej interwencji udało się zminimalizować straty.