W sobotę, 25 maja, byliśmy obecni na pikniku rodzinnym przy Szkole Podstawowej we Włodzimierzowie.
Jak zwykle przy takiej okazji zaprezentowaliśmy sprzęt oraz wyposażenie samochodu ratowniczo – gaśniczego. Przygotowaliśmy również zabawy wodne z hydronetkami. Jedną z nich było jak najszybsze strącenie pachołków przy pomocy strumienia wody.
Na miejscu pojawiliśmy się o godzinie 16:00 wspólnie z członkami naszej Dziecięcej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Młodzi strażacy zachęcali innych do udziału w konkurencji strażackiej oraz zwiedzania wozu. Na piknik udostępniliśmy również maszynę do popcornu, którą obsługiwał jeden z naszych ratowników.








Czytaj więcej:
Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Wolborzu
Nasi druhowie na trasie Rajdu Koguta [2026]
Boże Ciało [2026] w naszej Parafii