KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Obóz szkoleniowo – wypoczynkowy dla MDP – ZAPISY

Zapisy na letni obóz szkoleniowo – wypoczynkowy dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej trwają do końca maja. Tegoroczna edycja organizowanego przez nas obozu odbędzie się w Górach Świętokrzyskich.

Obóz organizowany jest w terminie 24.08. – 31.08.2024 r. w ośrodku wczasowym „Grynwald” w Górach Świętokrzyskich. Obóz ten jest dofinansowany! Warunki obozowe wysokiego standardu: pokoje z łazienkami, WIFI. Do naszej dyspozycji będą: boiska sportowe, pole disc- golf, tyrolka, plac zabaw ,altany ognisko/grill , trzy sale do zajęć dydaktycznych.

Zapewniamy również dodatkowe atrakcje podczas obozu szkoleniowo – wypoczynkowego. Nasza wyszkolona kadra to m.in, kierownicy obozów, ratownicy KPP, piloci wycieczek krajowych i zagranicznych, opiekunowie kolonijnych wycieczek, instruktorzy strzelectwa ze specjalnością strzelectwa sportowego i dynamicznego.

Zapisy prowadzone są pod numerami telefonów: +48 722 126 533 lub +48 694 408 860. Ilość miejsc ograniczona!