KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Dwa wypadki na krajowej 12 w Przygłowie

Do pierwszego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 18.00 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Przygłów (inne portale błędnie podają Korytnice). W wypadku uczestniczyły trzy pojazdy, jedna osoba została przetransportowania do szpitala w Piotrkowie Tryb. Nikomu nic poważnego się nie stało. Ruchem kierowali strażacy z naszej jednostki, a na miejscu Policja ustalała przyczyny wypadku. Kierowca jednego z pojazdów uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejsce wezwano patrol Policji z psem poszukiwawczym jednak osoby nie udało się odnaleźć.

  Wypadek na dk12 w Przygłowie

Fot.: A. Kolasińska

Około godziny 18.40 do drugiego wypadku doszło przed mostem w Przygłowie na skrzyżowaniu dróg Piotrków Tryb. – Koło – Sulejów. (około kilometra od pierwszego zdarzenia). W wypadku uczestniczyły dwa pojazdy. Samochód jadący w kierunku Piotrkowa uderzył w  drugi pojazd, który włączał się do ruchu jadąc  od strony Koła. Wylądował w rowie uderzając również w latarnię. Strażacy z pracownikami gminnymi odcięli prąd w celu bezpiecznego prowadzenia akcji.