KSRG OSP Przygłów

strażacka pasja strażackie życie

Charytatywna zabawa karnawałowa dla Patryka Wysmyka

W najbliższą niedzielę, 12 lutego, od godz. 13:00 w ośrodku Dresso w Sulejowie rozpocznie się zabawa karnawałowa, której celem jest zbiórka środków dla Patryka Wysmyka. Zachęcamy do wsparcia tej wspaniałej inicjatywy!

Jak podają organizatorzy charytatywnego wydarzenia, na miejscu dostępnych będzie wiele atrakcji dla młodszych i starszych uczestników. Będą to m.in. animacje, tatuaże, malowanie twarzy, plac zabaw z piłeczkami, symulator kierownicy, popcorn, żywe maskotki, skręcanie balonów oraz niespodzianki.

Oprócz powyższych atrakcji na miejscu odbędzie się pokaz zumby i salsy wraz z nauką, animacje ze sceny, licytacje oraz pokaz Fundacji Fabryka Talentów. O godzinie 16:30 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru. Wystąpi zespół KORDIAN! Strona zbiórki https://www.siepomaga.pl/zabawa-karnawalowa-12022023-sulejow

Na miejscu będą również nasi strażacy, zapraszamy!